Objednat meč nebo jiný výrobek lze několika způsoby:

1. Výběr konkrétního meče nebo jiného produktu v sekci PRODUKTY a jeho následný nákup pomocí formuláře níže.
2. Využitím KONFIGURÁTORU, kde si můžete navolit libovolnou kombinaci hlavice, rukojeti, příčky a čepele.
3. Máte fotografii, podle které chcete meč nebo jiný výrobek vyrobit? Zašlete mi ji na e-mail t.kovar@volny.cz a já Vám sdělím podrobnosti o výrobě.

Objednávka meče nebo jiného produktu uvedeného v sekci PRODUKTY:

Uveďte prosím číslo zvoleného produktu:

V případě, že Vám nevyhovují standardní rozměry, zadejte VAŠE ROZMĚRY:

standardní jednoruční meč [cm] standardní jedenapůlruční meč [cm] standardní jednoruční meč VIKING [cm] standardní dětský meč [cm] standardní dýka [cm] VAŠE ROZMĚRY - tolerance 0,5 cm [cm]
a cca 12,5 cca 20,5 cca 13 cca 10 cca 9
b cca 76 cca 90 cca 73 cca 57 cca 30
c cca 20 cca 24 cca 9,5 cca 14 cca 13
d cca 4,3 cca 4,3 cca 5 cca 4 cca 4
e cca 1,7 cca 1,8 cca 3 cca 1,7 cca 1,7


Dodání zakázky

Po přijetí objednávky, které bude potvrzeno ústně při osobním jednání, nebo emailem při internetovém objednání, se zakázka zpracuje a připraví pro výrobu. Součástí objednávky je i způsob převzetí zadaného výrobku.

Při osobním převzetí je zákazník informován dohodnutým způsobem (formou SMS či emailem) o dokončení zakázky. Ve lhůtě 30 ti dnů od tohoto sdělení (není-li dohodnuto jinak) je zákazník povinen zakázku převzít a řádně zaplatit. Není-li tak učiněno, výrobek je nabídnut dalším zákazníkům.

Při předání zakázky přes prostředníka (jiná pověřená osoba či pošta atp.) je informován zákazník o dokončení výrobku a zboží je předáno pověřené osobě oproti platbě, nebo je expedováno poštou na dobírku, kdy je objednavateli účtováno poštovné a balné (po ČR cca 450kč).

Je-li zákazníkem preferováno zaslání zakázky poštou a platba na účet, je postupováno následovně. Po dokončení zakázky je provedena fotodokumentace a ta je poslána na dohodnutý email spolu s platebními údaji, vč. účtovaného poštovného a balného (po ČR cca 430kč). Po obdržení platby je zakázka expedována. Nebude-li platba připsána na účet do 30 ti dnů od zaslání výše uvedeného emailu, bude výrobek nabídnut ostatním zákazníkům.